
Regiobijeenkomst Eindhoven | Verwey-Jonker Instituut
Kunsten ’92 en het Verwey-Jonker Instituut hebben een verkennend onderzoek uitgevoerd naar de invloed van spanningen en polarisatie in de samenleving op de culturele sector. Daarbij hebben we veel informatie verzameld over de uitdagingen waar de sector mee te maken heeft en de mogelijke manieren om daarop te reageren. De bevindingen zijn geanalyseerd en vertaald naar voorlopige aanbevelingen.
We zijn nu aangekomen bij de laatste fase: het ophalen van feedback. In deze ronde willen we de uitkomsten en aanbevelingen graag met betrokkenen bespreken. Uw inzichten zijn belangrijk om het handelingsperspectief verder aan te scherpen en zo te komen tot een handreiking voor de sector, mogelijk aangevuld met een afwegingskader. Het doel is polarisatie tegen te gaan, incidenten te voorkomen, beter met spanningen om te gaan en ruimte te behouden voor ontmoeting en verbinding.
Voor dit doel organiseren we regiobijeenkomsten. Per bijeenkomst is plaats voor 40 deelnemers. U bent van harte uitgenodigd om zich aan te melden en uw feedback te delen tijdens deze bijeenkomst in Eindhoven.